تبلیغات
زروب - بازرسی بدنی زنان ایرانی توسط مردان عراقی!
   Web Statistics
اطلاعات نویسنده:احسان موضوعموضوع: اخبار      بازدید

24 نفر که خود را "شاهد عینی بازرسی بدنی از بانوان ایرانی عتبات عالیات توسط ماموران مرد عراقی" معرفی کردند، درنامه ای به مسئولین کشور، نسبت به این اقدام ماموران عراقی به شدت اعتراض کردند.

به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ این 24 نفر در نامه خود نوشتند: از مسوولین کشور عراق می خواهیم ضمن برخورد با "مامور خاطی"، آموزش و قواعد جدی را برای شرایط متشابه پیش بینی کنند.

این 24 نفر در نامه خود نوشتند: پیامدهای چنین عملی در صورت تکرار، گریبانگیر همه خواهد شد و ضمن آسیب به ارزش های مشترک دو کشور، انصراف افکار عمومی از ادامه تشرف را در پی خواهد داشت.

در این نامه آمده است: این واقعه تاسف آور 24 تیر ماه توسط نیروهای مرد مقر بازرسی مجاور ترمینال کربلا در کشور عراق رخ داد.

یکی از شاهدانی که به اتفاق خانواده اش در این کاروان حضور داشت، گفت: دو کاروان با نام های "فاطمه الزهرا" و "معراج مبین" از این مقر عبور کردند که اعضای جلویی کاروان که زنان در کنار مردان بودند، در عبور از مقر بازرسی با مشکلی مواجه نشدند و مورد بازرسی بدنی قرار نگرفتند.

وی که مسوولیتی در یکی از نهادهای فرهنگی کشور دارد و حاضر به ذکر نامش در خبر نبود، گفت: زنانی که در انتهای این دو کاروان حضور داشتند، از همراهان خود عقب مانده بودند. این افراد در حین بازرسی با دو مامور مرد عراقی مستقر در این مقر بازرسی که قصد قصد تفتیش بدنی آنها را دارند، روبرو می شوند.

این شاهد عینی گفت: زنانی که مورد تفتیش بدنی قرار گرفته بودند، پس از ملحق شدن به همراهان خود از ترس واکنش های همراهانشان سخنی نمی گویند و در هتل محل اقامت موضوع را با همراهانشان در میان می گذارند.

زروب را از طریق خوراك و ایمیل دنبال كنید!


این مطلب در تاریخ: دوشنبه 5 مرداد 1388 و در ساعت : 03:36 ب.ظ ارسال شده‌است./. | نظر شما: ( نظر دریغ نشده!)
بفرمایید فید

مشترك رایگان خوراك ما شوید.
با وارد كردن آدرس ایمیلتان در فرم زیر آخرین مطالب ما را با ایمیلتان دنبال كنید:
سایر دوستان
فرهاد